Hello, well come my friends on web PGUF


242599041

Jak to jde kdyz to de :)

Jak to jde kdyz to de :)

Jak to jde kdyz to de :)

Hezký silvestr 2007, ale jaký bude letošní 2008? Tak letošní silvestr je již loňsky tak, jsem zvědav, jaké fotky najdeme doma že. Rok se nám začíná roztáčet a vy mi neposíláte žádné fotky lidí povzbuzujících k rozhýbání ostatních, to je škoda. Zkuste zalovit, něco najdete, jestli to bude dobré tak to zveřejníme ne. No a jsou tu moje narozeniny, to uteklo. No poskočil nám čas a já se dočkal dovolené. Překvapení nám připravil Martin svou brzkou svatbou, ale fotky z rozlučky budou k mání, až po jeho souhlasu. Svatbu si nenecháme s Ivetkou ujít. Svatba byla super. Tak a je tu první akce PGUF na Myslivecká chatě v Pěnčíně. Hups a je tu i druhá akce. A co se nestalo, oslavovali jsme Silvestra 2008. A je tu Novy rok 2009 a co s ním? No vlastně se nic nestalo.) No a nakonec se Iveta dočkala a v červnu jsme se vzali. Já jsem změnil zaměstnaní, jak už to u mě bývá. A jen čekám na dostatek času na postavení pergoly. Pergola už stoji. Dočkali jsme se baby boomu a přivítaly nehorázným zapitím Anetu Petra a Ondru na světě. Silvestr se prožil klidně. A zase je za námi jeden rok a to 2009. Těším se na příští rok 2010. Tomáš nám ještě furt obtěžuje luft směrem na Čínu. Čtvrt roku je za námi a sněhu je kolem, že jsem to ještě nezažil. Od Nového roku se nic zvláštního nestalo. Blíží se Mirkovy narozeniny. Zaudily jsme Velikonoce. Osobně bych sel do nějaké pařby je to dlouho, co jsem se odvázal. Těším se na posezení pod pergolou. Je tu polovina roku 2010. Mirek zkolaudoval v letošním promoklém květnu. Všechny děti prospívají. Byl jsem volit. Čekám na komunální volby, datum byl ustanoven včera. Další dny nás přibližuji ke konci Majského kalendáře. Dnešní den je prosluněný je červen 2010. Po dlouhé odmlce tu byla akce k narozeninám Honzy Vinklera. Někteří ji táhly od čtvrtka. Další narozeniny na konci roku nikdo neřešil. Já se projel do Francie do Risoulu na lyže a bylo to super. Dnes je první svátek vánoční a pojedeme po rodině. Sněží a klouže to. Silvestr je před dveřmi. Rok 2011 přinesl svatbu Mirka a Kateřiny. Bylo to v létě s hezkým ohňostrojem. Já s Ivetou jsme postavily dům a čekáme potomka v Lednu. Na Silvestra u nás, byla sestra Ivety. Václav Sekulič dál čeká na svou operaci a mezitím švagrovy postavil ze dřeva udírnu. Přestal jsem podnikat na plno. Rozhodnutí, která učiním mě mohou změnit výrazně život. Je rok 2012 přišlo navýšení DPH. Narodila se mi dcera Valerie. Na baráku je ještě hodně práce. Srovnali jsme zahradu. Svařil jsem bránu s Václavem.  Měl jsem 30. narozeniny a budu je slavit až v červenci.  Půjdu na rodičovskou dovolenou místo Ivety.  Důvodů je několik. Doba je na dvě věci, ale to by mohla být výmluva pro neschopnost, takže je vše ok :)
2013: Přišli moje 31. narozeniny a úplně jsem na ně zapomněl že už byli. Ukončil jsem zdárně první ročník průmyslovky v Lutíně. Máme problémy s autem. Terasa je skoro hotová a zahrada se mění k lepšímu. Začal jsem střílet z luku. Byli jsme Mirkovi na narozeninách, překvapil:). Soused staví garáž. Letos byli zase záplavy. Padla vláda. A je sucho a teplo skoro 40 stupňů. Valerie roste jak z vody. Ségra se chce vrátit z Prahy. Táta opravuje domek s mou pomocí. Nakonec se ségra nežene domů a je nyní 2015 staniční sestrou v Praze. Letos jsme byli na dovolené v Chorvatsku. refinancovali jsme tak máme krb a podlahy v patře. Čekáme syna v březnu 2016. Pracuji ve Slatinicích jako zámečník. Neoslavil jsem 33 let. letos bylo sucho a má být i příští rok, rodilo mi panenské víno. Loni jsem byl na mateřské dovolené a i předloni. Dali jsme dohromady zahradu a víc se sblížily s Továrky. Pro nedostatek prostředků jsme jen tak byli. Málem bych zapomněl Ivet letos 2015 bourala před Drahanovicemi.
Na Vánoce 2012 tu u nás byla celá blízká rodina. Přijeli i z Ústí. No a máme tu silvestr 2012. Poseděli jsme doma s Martinem a Michalou Továrkovými. Po Novém roku se narodilo dítě Tomáši Mlčochovi a řádně jsem to zapily.Byli jsme volit. Byli jsme v únoru u Smyčků na návštěvě. Čekáme na narozeniny Mirka a Václava je jim letos 30 let.
Ne 29. listopad 2015, 13:38:55 GMT+1
Miloslav777
Kamil je můj dlouholetý známí
Reprezentujici stranky obce
Satelitni zamerovac
zajimava hudba
Chcete vedet vic nez se vleze sem?
Kamosova kapela dost dobra na GRIND
  A podivejte se na stranky SCMT.webgarden.cz Martina Tovarka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one