Hello, well come my friends on web PGUF


242599041
Historie První písemná zmínka o obci je z roku 1279.Obec Pěnčín se nachází v okrese Prostějov, kraj Olomoucký. Ke dni 28. 8. 2006 zde žilo 733 obyvatel.zeměpisná šířka: 49° 34’ 2’’
zeměpisná délka: 17° 0’ 22’’
Blahopřeji Panu Janu Vinklerovi . Jeho dcera Anetka Vinklerová je celá Adélka Jurníková, která bojovala více jak 24 hodin. Co se týče Továrků dva kluci jsou vynikající výkon. Všem hodně zdraví
Pokračování članků o Panu Zbyňku Fojtkovy - obrázek

Pokračování članků o Panu Zbyňku Fojtkovy - obrázek

Omlouvám se za tak opožděnou reakci na změnu situace, ale osobně si myslím, že odstup emocí je zde na místě. Nyní si přečtěte informace, které na internetu popisují stav dotčeného Pana Fojtka. Krajský soud v Olomouci udělil v úterý pětadvacetiletému Zbyňku Fojtkovi roční trest odnětí svobody za spálení auta s mrtvým podnikatelem, zprostil ho ale obžaloby z vraždy. Obžaloba ho původně vinila, že vloni 1. srpna na zahradě domu ve Lhotě pod Kosířem usmrtil o několik let staršího podnikatele.

Zbyněk Fojtek, který byl zakladatelem a předsedou místního sdružení ODS v blízkém Pěnčíně, podnikateli tehdy dlužil nejméně 2,8 milionu korun a ten po Fojtkovi peníze vymáhal.

Zavražděného měl Fojtek podle obžaloby zabalit do několika vrstev tkaniny, naložit jej do osobního vozu zavražděného a přikrýt plechovou tabulí. Poté jej odvezl do lesnatého porostu u Branné na Šumpersku. Tam podnikatelovo tělo i s vozidlem spálil. Policie se o nálezu auta s ohořelým tělem dozvěděla až 4. srpna. Policisté pak Fojtka zadrželi 21. srpna.

Datum: 28.8.2008 09:50 Titulek: Zavádějící nadpis Autor: Mart.ini souhlas 20 nesouhlas 2 Kdy už se konečně lidi, hlavně novináři, naučí rozlišovat osobu podezřelou z tr. činu a pachatele tj. soudně usvědčenou. Tudíž z článku je jasné, že policie má podezřelého a ne usvědčeného pachatele. Platí přece presumpce neviny.


http://www.ct24.cz/domaci/29078-zakladatel-ods-v-pencine-fojtek-je-obvineny-z-vrazdy-podnikatele/diskuse/
fotka uniformovanych clenu SDH Pencin 2001

fotka uniformovanych clenu SDH Pencin 2001

Hasiči Pěnčín e-mail: hasicipencin@wo.cz
Na Prostějovsku jsou oblíbené dřevo a vítr Prostějovsko - Dřevo a vítr. Tyto dva zdroje alternativní energie na Prostějovsku jednoznačně vedou. Dřevem v zimním období topí čím dál víc vesničanů a polena se již objevují vyskládaná i u domů ve městech.
Muž bodl mladíka nožem do hrudi, policisté jej chytili Pěnčín - Dvaašedesátiletý útočník pobodal v sobotu v Pěnčíně jednadvacetiletého muže. Vyhrožoval mu smrtí. Zraněný mladík se s bodnou ránou v hrudi doplazil ke svému domu, odkud si zavolal pomoc.
Pokusim se zvidizelnit i dobrovolne hasice z Pencina
1
Kamil je můj dlouholetý známí
Reprezentujici stranky obce
Satelitni zamerovac
zajimava hudba
Chcete vedet vic nez se vleze sem?
Kamosova kapela dost dobra na GRIND
  A podivejte se na stranky SCMT.webgarden.cz Martina Tovarka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one